Natalia Gavrilița: Dragi colegi, în următoarea perioadă vă rog să fiți pe jumătate miniștri, pe jumătate procurori. Să analizați pe unde s-au instaurat schemele dubioase. Mă interesează firmele și oamenii din ministere care au beneficiat de pe urma schemelor. (...) Avem nevoie de acest efort pentru a opri rețelele care paraziteacă pe bunul public