Presa scrie că un alt tun de mln se dă în această perioadă și la Termoelectrica, dintr-un grant străin, unde se petrece o licitație pe un caiet de sarcini ajustat pentru un singur producător rus. Și acolo miroase a dosar penal
O să le iasă, ce spuneți? 🙃😀😉