Din aceeași ediție
Prieteni, lucrurile sunt clare: PAS va deține majoritatea în viitorul Parlament și va forma de unul singur Guvernul. Practic, partidul Maiei Sandu va deține toată puterea în stat
Mersi pentru cuvinte calde și susținere! Cu comentarii revenim mâine deja
Noapte bună. A fost fain 🍷 ;)