Din aceeași ediție
Am scris despre câștigul PAS (dacă nu greșesc - primul în spațiul mediatic) în proiecția de la ora 20.30, în cel mai pesimist pronostic posibil (am inclus și PP Șor și Blocul Renato Usatîi deasupra pragului electoral). Într-un final, se pare că ultima formațiune nu trece în Parlament, iar mandatele vor fi redistribuite PAS (actualizare aici)
Mersi pentru cuvinte calde și susținere! Cu comentarii revenim mâine deja
Noapte bună. A fost fain 🍷 ;)