🎺 Și pentru că e o zi mare - trebuie să o începem o piesă tare: Să cânte trompetele! P.S. Revin în scurt timp cu principalele știri ale dimineții!https://www.youtube.com/watch?v=OiTr78NQtl8 11 iulie 2021, 08:15
🔴 Vum, vuuuum! Buuuună dimineața! 🎸 Știu că unii dintre voi sunt mai somnoroși, astfel că nu am îndrăznit să trimit mesaje înainte de 8 :) 11 iulie 2021, 08:15 🔗 Link
⭕️ E o zi mare azi, prieteni, unica când putem alege cum vor fi următorii 4 ani în Moldova. E o zi când pentru fiecare dintre noi statul cheltuie zeci de mln de lei și ne tipărește câte un buletin de vot. Ba chiar și ne dă dreptul să alegem :) 11 iulie 2021, 08:15 🔗 Link
🏓 Ar fi un mare păcat să nu facem uz de această opțiune. Cafeaua în dinți și toți la vot! 11 iulie 2021, 08:15 🔗 Link