Din aceeași ediție
Vum, vuuuum! Buuuună dimineața! 🎸 Știu că unii dintre voi sunt mai somnoroși, astfel că nu am îndrăznit să trimit mesaje înainte de 8 :)
Ar fi un mare păcat să nu facem uz de această opțiune. Cafeaua în dinți și toți la vot!
Și pentru că e o zi mare - trebuie să o începem o piesă tare: Să cânte trompetele!
P.S. Revin în scurt timp cu principalele știri ale dimineții!
https://www.youtube.com/watch?v=OiTr78NQtl8