🔴 Motivul: A reușit întoarcerea unor datorii și performanțe financiare bune. Manager from God, nu alta :) 21 mai 2021, 09:50
🔴 Prieteni, eu am decis să-mi dau un premiu de vreo 300 de mii de lei. Nenorocul meu este că nu lucrez la stat și nu pot face asta. Doar pot visa. La fel ca voi :) 21 mai 2021, 09:50 🔗 Link
💰 Dar iată șeful interimar Moldadtsa poate. Deputatul Radu Marian scrie că Veaceslav Frunze s-ar fi autopremiat vara trecută, în plină criză pandemică - cu o sumă bănească în mărime 5 salarii de funcție, ceea ce ar însemna aproximativ 360.000 lei. Iar asta pe lângă salariul lunar de 71.000 lei pe care l-a primit acesta în 2020 (conform declarației de avere) 21 mai 2021, 09:50 sursa: t.me ↗ Sursă 🔗 Link