Din aceeași ediție
Prieteni, eu am decis să-mi dau un premiu de vreo 300 de mii de lei. Nenorocul meu este că nu lucrez la stat și nu pot face asta. Doar pot visa. La fel ca voi :)
Motivul: A reușit întoarcerea unor datorii și performanțe financiare bune. Manager from God, nu alta :)