Și pentru că frustrarea să fie maximă, vreau să vă dau o cifră: Azi dimineață rata de ocupare la centrul Covid19 din Chișinău a scăzut sub 40%. Și ea tot scade de mai bine de o săptămână. În schimb - avem stare de urgență 🤦♂
P. S. Ne auzim la 11.00