📍 Până să ajungem cu toții amețiți, vreau să vă spun MULȚUMESC că mi-ați fost alături în acest 2020 nebun. Am crescut împreună acest canal de știri, am aflat împreună informații exclusive, ne-am iritat, iar când a fost cazul - am sărit în sus de bucurie. Sunt multe lucruri pe care le-aș avea de spus, acum, la final de an, dar am să o las pe altă dată. Nu de alta, dar urările sunt multe, timpul limitat și cel mai important acum e să nu stăm cu nasul în gadgeturi, dar cotiliți în brațele celor dragi :) 31 decembrie 2020, 21:05 🔗 Link
🚦 2020 a aplicat lovituri grele, dar a fost plin și de multe oportunități (pentru cine a avut timp să le observe). 2021 promite să fie și el unul turbulent, pentru că frate-su a avut grijă să-i lase cadouri sub brad :) Important este să rămânem uniți și să pășim încrezători în 2021 31 decembrie 2020, 21:05 🔗 Link
🥂 Pe final, priponit de un pahar de spumant, o urare ca în cele mai bune thrillere moldovenești: JOS covidu', SUS paharu'! 31 decembrie 2020, 21:05 🔗 Link