Până să ajungem cu toții amețiți, vreau să vă spun MULȚUMESC că mi-ați fost alături în acest 2020 nebun. Am crescut împreună acest canal de știri, am aflat împreună informații exclusive, ne-am iritat, iar când a fost cazul - am sărit în sus de bucurie. Sunt multe lucruri pe care le-aș avea de spus, acum, la final de an, dar am să o las pe altă dată. Nu de alta, dar urările sunt multe, timpul limitat și cel mai important acum e să nu stăm cu nasul în gadgeturi, dar cotiliți în brațele celor dragi :)