Vârful de lance al intelligence-ului moldovean, adică SIS, în acțiune. A făcut mai multe screenuri de pe facebook, a încropit un raport și l-a trimis către CEC, unde menționează „procese mobilizatoare în cadrul diasporei în vederea deplasării la secțiile de votare”. Șoc ce groază, nu alta🤦♂️