LIVE Luni, 22 iunie 2026
Buletin de știri · Moldova & Lume

Redacția

Cele mai importante știri, oră de oră
← Înapoi la știri
🕹

Maia Sandu: După 4 ani, ieri Dodon a venit cu amenințări. Pentru că a a avut 0 rezultate. Până și promisiunile sunt amenințări. După ce a fugit de dezbateri timp de 2 luni, vede că pierde alegerile și vrea dezbateri. Poporul a spus clar că Dodon nu merită mandatul de președinte și trebuie să plece. Singura dezbatere la care merită să meargă - e cea cu procurorii. Din respect pentru cetățeni, care vor să audă răspunsuri, voi merge la o dezbatere pe teren neutru. Detaliile vor fi stabilite de staff-urile electorale

4 noiembrie 2020, 12:05
Din aceeași ediție
📍

Maia Sandu, briefing la ora 12.00: Accept o dezbatere cu Dodon pe teren neutru

4 noiembrie 2020, 12:05
🔗 Link
Redacția
Despre Contact Confidențialitate RSS
© 2026 Redacția · Știrile aparțin surselor originale