Pe 15 noiembrie vom fi și mai mulți și mai uniți. Îi mulțumesc dlui Năstase, dlui Țîcu, și dlui Chirtoacă, pentru sprijinul pe care l-au anunțat deja în susținerea mea, pentru turul 2. Vom face parteneriat cu toți cei care vor să schimbăm Moldova într-o țară mai bună