☎️ Oamenii sunt marii câștigători ai primului tur. Am demonstrat că țara se poate uni împotriva hoției și fărădelegii. Cu toată inima le mulțumesc celor care m-au votat. Am câștigat primul tur al acestor alegeri, datorită dvs. Le mulțumesc tinerilor, bravo! Le mulumesc chișinăuenilor. Sunt mândră de echipa mea, cea din care fac parte 2 noiembrie 2020, 12:41 🔗 Link
📺 Pe 15 noiembrie vom fi și mai mulți și mai uniți. Îi mulțumesc dlui Năstase, dlui Țîcu, și dlui Chirtoacă, pentru sprijinul pe care l-au anunțat deja în susținerea mea, pentru turul 2. Vom face parteneriat cu toți cei care vor să schimbăm Moldova într-o țară mai bună 2 noiembrie 2020, 12:41 🔗 Link