De ce PD nu-l susține la Prezidențiale? Mulți de-ai noștri nu înțeleg de ce. Noi ne-am comportat onest cu ei. Ar fi fost logic să fie o idee la nivel central de susținere. Pot să vă asigur că în actualul Parlament și viitorul Legislativ PSRM va avea un cuvânt greu de spus