🎯 Ce să spunem, remote work-ul a deschis multe opotunități 😀 Să faci multitasking. Poftă mare! #Mărgăritare 16 octombrie 2020, 10:39
📺 VOTĂM și MÂNCĂM. Deputata PSRM, Ala Dolință, a participat la ședința online a Comisiei juridice, numiri și imunități din 15 octombrie, dintr-un local. În timp ce colegii săi dezbăteau un subiect privind sistemul public de pensii, aceasta a vorbit la telefon, iar ulterior a mâncat supă. Parlamentara a continuat să mănânce până când colegul său de partid, Vasile Bolea, a rugat-o să deconecteze camera 16 octombrie 2020, 10:39 sursa: newsmaker.md ↗ Sursă 🔗 Link