(.❗️.) Cei care manifestă simptome și vor veni la votare până la ora 15.00 - nu sunt acceptați, dar trimiși acasă + vot cu urna mobilă. Dar dacă veniți după 15.00, tușiți și aveți peste 37 temperatură - atunci se poate de votat 😂 Iată așa un fel de 2 feluri. Ordinul Gloria Muncii e puțin 🤦‍♂️