Din aceeași ediție
Încă 1 lună și gata
Guvernul a extins cu o lună termenul de menținere a drepturilor salariale pentru medici, sporurilor la lefuri și indemnizațiilor unice plătite în caz de infectare cu COVID-19. Între timp, ieri Guvernul a decis că alte 1497 de persoane care au fost infectate cu noul tip de coronavirus vor primi câte 16.000 de lei.
Susține existența acestui canal
Prieteni, dacă apreciați această sinteză super-compactă, vă reamintesc că puteți susține menținerea acestui canal de informare pe ⏰ Patreon. Este unica metodă cum acesta poate rezista în timp și ne poate salva o groază de timp tuturor. Mulțumesc anticipat!