Eu nu cred că ei au capacitatea de a organiza un maidan. Cine să vă fure voturile? Voi încercați să isterizați lumea. Parcă erau otrăviți cu mercur. Una o făcut show cu umbrela. O trecut alegerile, s-o terminat și mercurul. Toți ăștia luptă cu președintele Dodon, ei nu au altă agendă. Noi ne axăm pe lucruri concrete - salarii, drumuri, iată agenda noastră. Noi nu o să destabilizăm situația, indiferent de rezultatul alegerilor.

Ați văzut ce haos e în Belarus?! Nouă așa ceva nu ne trebuie. Asta e diferența, ei vor haos, noi promovăm proiecte sociale.