Agricultorii au primit aproape 200 mln de lei în cont
Oamenii vor politicieni responsabili. Spre exemplu agricultorii au primit ieri în conturi cca 200 mln de lei. Un agricultor a primit peste 1 mln de lei. Mi-a spus, Igor Nicolaevici, niciodată nu a fost așa ceva. 2 ani în urmă trebuia sau dau otkat 400 de mii de lei. Acum n-a fost nimic.