Eu am văzut ordinul și sunt de acord cu el, e corect, mai ales în perioadă de COVID19. Mai mult - asta trebuie să se întâmple nu doar în campania electorală.

În calitate de președinte pot avea întâlniri, la inițiativa directorilor.