🎯 Vreau să cred că în construcția acestui drum nu se va întâmpla ca de obicei: Lucru făcut în stil "moldovenesc". Adică pe jumătate 🤦♂️ 18 august 2020, 10:54
🚦 Abonații la canal, cu simț al atenției ascuțit, se întreabă: Oare cine e arhitectorul-șef sau șeful pe mobilitate urbană, care a decis ca stâlpii, chiar și după reparația str. Albișoara trebuie să stea în mijlocul trotuarului? Pot doar să ghicesc: Ei sunt pentru pista pentru bicicliști promisă :))) 18 august 2020, 10:54 🔗 Link