Abonații la canal, cu simț al atenției ascuțit, se întreabă: Oare cine e arhitectorul-șef sau șeful pe mobilitate urbană, care a decis ca stâlpii, chiar și după reparația str. Albișoara trebuie să stea în mijlocul trotuarului? Pot doar să ghicesc: Ei sunt pentru pista pentru bicicliști promisă :)))