🚗 Un reprezentant al forțelor de ordine din Minsk a lovit și a rupt oglinda unei mașini care trecea pe alături. În ea, de fapt, se afla un bătrânel, care a tras pe dreapta și a ieșit să ceară socoteală polițiștilor (hai să le spunem simbolic așa). Oamenii în negru au încercat să-l ignore, la care bărbatul a insistat 13 august 2020, 16:34 🔗 Link
⛔️ Polițiștii l-au trântit la pământ, i-au aplicat 2 bastoane. Pe bătrân l-au reținut forțat, iar mașina i-a fost sechestrată 13 august 2020, 16:34 🔗 Link
🔥 Batiko a scăpat situația de sub control. Cu astfel de imagini întărește percepția de cel mai urât om din Belarus 13 august 2020, 16:34 🔗 Link