„La Franzeluța SA sunt zeci de infectați cu COVID-19. Întreprinderea afirmă că sunt bolnavi de angină”. Reacția combinatului de panificaţie: De la începutul stării de urgență până în prezent, din numărul de 1500 de angajați au fostinfectați cu virusul de p nou (COVID-19) 26 de lucrători