⏰ Ar fi bine să fie așa. Și pentru proprietarul bazei de odihnă, dar și pentru președintele țării. De altfel, iar jurnaliștii vor fi de vină :) 20 iulie 2020, 11:06
📷 Apropo de imaginile video din weekend. Oamenii informați mi-au scris că, în camionul care a fost filmat prin satele Sadova și Vorniceni, nu era reptila așa cum ați comentat mulți dintre voi, ci - o carcasă veche de elicopter, care a fost adusă pentru a fi reutilată și pentru a fi utilizată în calitate de atracție turistică 20 iulie 2020, 11:06 sursa: t.me ↗ Sursă 🔗 Link