Din aceeași ediție
N-am să comentez cum Andrei Năstase a aruncat bani aiurea pe o aplicație pentru telefonul mobil, iar știrilor despre scandal, bani și negocieri cu FMI nu le dăm voie să ne strice seara 😛
Prieteni, vă doresc un weekend liniștit, frumos, cu știri bune. Mergeți la magazin, faceți rezerve de rose, de bere sau ce altceva vă poftește inima și... veselie să fie
Azi e vinee - rea..... toată lumea-i 🍷🥂🍺 😂
Să ne auzim de bine!