Din aceeași ediție
N-am să comentez cum Andrei Năstase a aruncat bani aiurea pe o aplicație pentru telefonul mobil, iar știrilor despre scandal, bani și negocieri cu FMI nu le dăm voie să ne strice seara 😛
Nu de alta, dar e veselie peste tot. Chiar și la poliție 🤣🤣🤣 Video simbol - dansează toți!
Azi e vinee - rea..... toată lumea-i 🍷🥂🍺 😂
Să ne auzim de bine!