Se mai întâmplă ceva interesant: Iurie Reniță anunță o conferință de presă la ora 10.15. Dar noi știm, că dl Reniță are linie directă cu arhiva video de la Miami. Azi apare o nouă secvență? Atunci, amigos, pregătim popcornul și așteptăm cuminți noul sezon :D