📡 UPDATE: Iurie Reniță n-a publicat niciun video. Vorbește despre târguiala din Ministerul de Externe și posturile de ambasadori 23 iunie 2020, 10:01
🔥 Se mai întâmplă ceva interesant: Iurie Reniță anunță o conferință de presă la ora 10.15. Dar noi știm, că dl Reniță are linie directă cu arhiva video de la Miami. Azi apare o nouă secvență? Atunci, amigos, pregătim popcornul și așteptăm cuminți noul sezon :D 23 iunie 2020, 10:01 sursa: t.me ↗ Sursă 🔗 Link
📍 P.S. Interesant, dl Reniță are user și pass direct la serverul cu arhiva video? Dacă da - poate ne face și nouă un cont - pentru ca să publicăm tot deodată și să vedem mai repede cu ce se termină serialul ăsta fără sfârșit 🤣 23 iunie 2020, 10:01 🔗 Link