Prieteni, azi e ziua Telecomunicațiilor. Și pentru că eu sunt licențiat în acest domeniu (nu vă mirați, istoria e lungă:), le facem cu mâna tuturor din acest domeniu și îi felicităm, inclusiv pe cei de la Moldtelecom care își felicită concurenții într-un clip video. Să fie primit :)