Usatîi: Eu nu aș fi făcut conferința asta, dacă nu era acest bardac din SIS. Sunteți niște corupți, contrabandiști, cu excepția celor sinceri. N-ați făcut nimic în timpul lui Plahotniuc, dar acum deja pregătiți provocări cu numele meu?! După ce se întâmplă în ultima săptămână, se pare că ați pierdut frica cu totul