De ce se întâmplă aceste plecări? Cine câștigă? Ce scenariu se urmărește? Ce negocieri se poartă? Care-i treaba cu anticipatele și cine are acest interes. Întrebarea cheie: Ce se va întâmpla în următoarele 2 luni. La toată întrebările acestea voi încerca să ofer un răspuns într-un comentariu de context (probabil luni) celor care susțin această sinteză pe 📍 Patreon sau 📤 Paypal