Ptiu, am scos-o în sfârșit în capăt. Bine că nu m-a prins miezul nopții. Voi, prieteni, ce spuneți? Vă place ce vedeți aici? Dacă apreciați aceste sinteze super compacte, cu comentarii, cu video, cu insight-uri, vă invit să susțineți menținerea și dezvoltarea acestui canal pe📍 Patreon sau 📤 Paypal. Așa pot să dezvolt în continuare această sursă de informare