Proteste: Dacă Filip nu iese miercuri și nu recunoate tot ce a fost și nu declanșează procedura de demitere a Guvernului Chicu, după 15 mai noi o să ieșim în stradă. O să-i măturăm pe toti acești hoți. Indiferent de aceste restricții de limitare pe care le pregătește Dodon