Igor Dodon s-a întâlnit azi cu Ambasadorul Rus Oleg Vasnețov. Spun că au discutat despre tot ce vrei, dar nimic despre credit. Probabil asta a fost tema centrală a dialogului. După încordarea fețelor se poate vedea. Cel mai probabil, Igor Dodon l-a anunțat că mâine va primi o lovitură de la CC :)