Publicația Oameni și Kilometri a petrecut 24 de ore în cadrul Institutului de Urgență, care tratează bolnavi de COVID19. „Ne gândeam deja și la scutece, ca să fim mai mult timp acolo”. Mai pe scurt - un video tare grăitor, mai bun decât sute de brief-inguri în care totul e bine și under control
27 aprilie 2020, 15:20
· sursa: oamenisikilometri.md
↗ Sursă originală