3 luni. Asta trebuie sa ținem minte. Dacă nu ne autoizolăm, asta ne așteaptă. Am făcut un pas înainte și ne-am mobilizat mai repede, efectele nu vor fi atât de mari. Marele semn de întrebare e: Câte persoane infectate au venit din Italia și autoritățile nu știu de ele?!