🚀 Un cunoscut virusolog a spus azi ca ITALIA va avea de furcă cu acest COVID19 încă 3 luni 19 martie 2020, 19:35
⛔ 3 luni. Asta trebuie sa ținem minte. Dacă nu ne autoizolăm, asta ne așteaptă. Am făcut un pas înainte și ne-am mobilizat mai repede, efectele nu vor fi atât de mari. Marele semn de întrebare e: Câte persoane infectate au venit din Italia și autoritățile nu știu de ele?! 19 martie 2020, 19:35 🔗 Link