Asta a spus președintele Dodon după consultările cu fracțiunile parlamentare de azi. Evident, nu poate de pe o zi pe alta să numească alt premier, pentru că oamenii nu vor înțelege. De fapt, greșesc - vor înțelege tot prea repede😅, și atunci asta e o problemă.