Din aceeași ediție
Igor Dodon: Sunt 2 scenarii dacă cade Guvernul
1. Alegeri anticipate. Dar eu asta nu-mi doresc.
2. Revenim la negocieri iar cu blocul ACUM pentru a învesti alt Guvern. Puține șanse ca Năstase sa se mai regăsească în el.