🔴 Igor Dodon: Sunt 2 scenarii dacă cade Guvernul 1. Alegeri anticipate. Dar eu asta nu-mi doresc.2. Revenim la negocieri iar cu blocul ACUM pentru a învesti alt Guvern. Puține șanse ca Năstase sa se mai regăsească în el. 7 noiembrie 2019, 20:43
🎈 Coaliție cu PD nu facem sub nicio formă. Și nici cu o parte din democrați. Vrem coaliție cu ACUM 7 noiembrie 2019, 20:43 🔗 Link