Andrei Năstase crede că Dodon cere schimbarea unor miniștri pentru a lovi în performanțele lor. Întrebarea mea e: Care performanțe? Andrei Andreevici ar trebui să înțeleagă că Dodon și echipa sa au un puls mai bun referitor la ce simt oamenii și acționează în consecință. Poate și nu-și dorește schimbarea unor miniștri - dar PR-ul funcționează de minune