Canalul de Telegram Mamaliga și Tocană, despre care se spune că e administrat inclusiv de băieți de pe la SIS, scrie cu vervă despre schema de contrabandă cu țigări, care, după ce a slujit bine oligarhia lui Plahotniuc, a intrat în administrarea lui Andrei Năstase. Nu bag mâna-n foc că liderul PPDA ia bani pentru asta, dar sunt sigur că schema există. Dar ea poate exista fără curatori? :D