O altă gură vorbitoare de la TV-urile lui Plahotniuc își anunță plecarea de la știri. Oliviaaaa Furtuuuună :) După un "jurnalism remarcabil" de ani de zile, fetei nu-i mai plac reflectoarele. Femeile astea, niciodată nu mai înțelegi ce vor :) P.S. Andrei Bolocan i-a dedicat și un video anterior