Huawei a dat în judecată Guvernul Statelor Unite, din cauza restricțiilor impuse de administrația Trump asupra companiei chineze
POLITIC ::::::::
M-am gândit eu prieteni, m-am gândit, și încă nu am un răspuns. Totuși, cred că oamenii care susțin proiectul trebuie să aibă un beneficiu față de cei care nu-l susțin. Dar încă nu știu care ar fi el. Vă îndemn să-mi spuneți părerea voastră la sondajul de la subsol. Cei care susțin financiar proiectul trebuie:
TECH & Auto & Digital :::::::