M-am gândit eu prieteni, m-am gândit, și încă nu am un răspuns. Totuși, cred că oamenii care susțin proiectul trebuie să aibă un beneficiu față de cei care nu-l susțin. Dar încă nu știu care ar fi el. Vă îndemn să-mi spuneți părerea voastră la sondajul de la subsol. Cei care susțin financiar proiectul trebuie:

TECH & Auto & Digital :::::::