👩 🏻 CEO-ul Youtube scrie pe blog. Da, chiar ea. Înseamnă că e serios și dureros. Aceasta critică noua lege UE, acel art.
13, care face ca responsabilitatea pentru încălcarea drepturilor de copyright să cadă pe companii, nu pe utilizatori. Explicația lui Susan Wojcicki o găsiți [aici
](http://bit.ly/2RSzbxc)::INTERNATIONAL:::::::::