(...) Vă rog, ajunge. Noi toți vrem să trăim în pace.
(...) Măcar avertizați. Cred că acum sigur toți vor merge la vot.
(...) Să vorbesc mi-e frică, dar și să tac deja nu mai am puteri. Ați văzut știrile? Totul este superb.
(...) Vladimir Vladimirovici, poate ne oprim, facem primul pas. Deja am demonstrat tot, suntem popor deștept și acționăm altfel?!
Din aceeași ediție